Greatest Kılavuzu dis eti kanamasi neden olur için

yeşim merhaba. benim dişetlerimde aşırı agrı ve şmaslahatme başüstüne. 3 gundur gribim burnumda tıkalı fevkdaki yorumlarnızad agızdan nefes aldgınız bâtınin kabil demişsiniz.

kaynar doktor bey bnm ön dişlerim porselen istila yaptıralı 4 yıl oluyo lakin hiç memnun bileğilim diş etim morarmıs durumda cok kotu gozukuyo ve kaplamaların yanı sıraı dişim porselenleri yapıştırırken yapıstırıcı geldı ve iz kaldı zamanla dişimde minik kırılmalar evet ve kez ıkı gundur ınanılmaz bir agrı var dişlerim soyıyor ne yapmam lazm

Mahir doktor Tuz dişlerde aşınmalara neden olur ve dişlerinizde istenmediğiniz bozukluklar oluşur. Dişleriniz parlaklığını yitirir. Memleha dişleri fırçalamak esaslı bir bakım yolu değildir.

dlmc Ust on Disimin arkasi kabardi sisti ve cok sizliyo … Diş etlerim şiş… yaklasik 2 kamer once 20lik disim allıkındı alakası var mıdır ? Tuzlu suyla gargara yapsam brazda olsa iyileşme olurmu

Burak Selam, 2 hafta önce dişime kanal tedavisi tesişi koyuldu. Doktor ilk başta çürüğü temizledi,daha sonrasında sinir öldürücü ilaç koydu ve yolcu dolgu ile kapattı.

deniz Merhabalar veladet yapalım 3 ay evet ve o günden beri sağ taraftaki dislerim sırayla dertyı kulagima vuruyordu fakat şimdi sağ altta azı disimden yirmili disimkden tamam bir şalışverişlik var ve agri yo k yalnızca azı disimden hoppa bir hassasiyet var bu şmeselelik dışarıdan bastırdığı zamanda çok rahat veriyor haricen bir küme belirli bileğil disim kanal tedavisi ne yapmam gerekiyor

Mütehassıs doktor Dişlerinizin bakımını hiç bir hin boşlama etmeyiniz hatta diş ipi kullanımınıda gerçekleştiriniz.

Mahir hekim Faydalı.. Muntazam olarak diş fırçalaması yetmez.. Diş hekimi kontrolleride şarttır. Diş hekiminize gidin ve diş taşlarınızı temizlettirin..

Kompetan hekim Diş hekiminiz oluşan balkılar dair vacip tedaviyi uygulayacaktır. Salı günen kadar sabrediniz.

ceviz yerken hâlâ çıkmakta olan 20 lik dişime battı. sızının arkası sıra ağrı ve yanağımda şçalışmame meydana geldi. bastırınca iltihap sıkıntısızıyor. dişim çekilmeli mi veya antibiyotik tedavisiyle geçer mi ? ne yapmam gerekiyor ?

Kompetan doktor Dümdüz ağrı stoper çarelarla gündüzü geçireceksiniz. Antibiyotikler oluşan apseyi bir kaç güne kurutacaktır. Bu dertlar dişinizi bu kadar savsama etmenizin bir sonucu

mehmet sag arka ust disimde gozume derece bur siskinlik olustu. agriyan disim curuk nedeniyle yillar once cektirmistim.simdi cok agriyor gecici ve içli bir cozumu varmi,

Bilirkişi hekim 20 lik dişinizde mi gerçekleşti bu hâl iltihapladan kaynaklı bir ağrı olabilir. İltihap kurutucu kılgı ve sonrasında dişiniz çekilebilir.

busra mrb hekim satma.son zamanlarda yasadim dis damak agri damak kanama ve sismesi neen kaynaklaniyor olur oysaki agzimda bir uslu curuk üstelik yokken hergun dislerimide fircaliyorum napmam lazim simdiden tesekkurler

esin iyi günler hocam 2 yıl ortodonti tedavisi gördüm.tellerim çıktı.ve pekâlâştirme tedavisine temelladım.zir kanin dişimin önünde bir ten çıktı hocam.ağrı yok.dem mevsim büyüyüp küçülüyor.diş doktoruma gittim.apse oluşmuş dedi ve hat tedavisi binalacak dedi.paranomik film çekti.

Hipertansiyon, his yetmezliği kabil tembel yaradılış hastalıkları da erişgaraz popülasyonda burun kanamalarının önemli nedenlerinden biridir. 8- Hun hastalığı

Mütehassıs doktor Gene bir diş hekimine gitmelisiniz. Durumun gene aynı sebepten dolaı bulunduğunu bilemeyiz. Dişiniz apse yapmış kabil. Tavsiyem diş hekimine gitmenizdir.

Spesiyalist hekim Hamilelikte gerçekte dayanıklı çok antibiyotik kullanılabilmekle bu arada dişhitit absesi olarak bileğerlendirdiğiniz durumun harbiden abse olup olmadığının yakınlarında teşhis edilmesi çok önemlidir.Zira gebelik dönemindeki temelı hormonların salgısındaki arkaış Visit This Link nedeniyle dişetlerinde “hamilelik tümörü” olarak da adlandırılan bazı lezyonlar oluşabilmektedir.

İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hasan Meriç, “ Esenlıklı bir dirim derunin esenlıklı bir munsap vasatı şarttırö diye dünyada meydana getirilen son açıklıkştırmalara için “ Diş çürüğü ve diş hitit hastalığı mevcut erkeklerde kansere yakalanma riskinin yüzde 14 üzere ali bir orana çıktığını söylemiş oldu.

y.duran merhaba doktor satma takribî 3 senedir apse yapan dişimi korkularım simaünden doktora gitmeyerek geçiştirdim ama apseli dişim daha çok yanağımı şdavranışirmeye mirlayınca doktora gittim apsenin geçmesi yürekin komprime vermişti kullandım ancak tam olarak apse inmedi bunun sebebi de henüz önceleri de doktora gidip komprimeı kullandıktan sonrasında yanağımın şişlemkinliği inince doğurgan aldırmamamdı en sonunda apsem tam geçmeden dişimi aldırdım fakat dişim düzenındıktan sonra üstelik apse halletmeye devam ediyor ne yapmam lazım yardımcı olur musunuz?

bekir merhaba hocam benim dişimhayli fena ağrıyor dertnın bulaşıcı olarak geçmesi için ne yapmalıyım

canan ekerl Hekim eş selam benim disim 2 yıl once hat tedavisi evet 2 yıl sonrasında agrıferment basladı aynı doktora gittim disimi actı dha sonra disim sisti disime biseyler tıkızp duruyo her gittigmde kutuda sodyum yazyodu galiba dha snra sislik apseymis indi amma hala doktor bna antibiyotk vermedi nerdeyse 2 ay başüstüne disim ack geziyorm bikackere gecici kapattı yine sismeye baslaynca actı disimi suan ack disim amma yeniden sisti agrıda var sizce dogrumu yapyo yoksa degistiryik mi doktorumu

gokhan Hocam üst kopek dişinin üstünde apse var yalnızca dokununca aciyor hekim cekelim dedi bi baskasi hat tedavisi dedi sizce ne yapmaliyim kanal tedavisi ile kurtulmasii mumkunmudir…

Kompetan hekim Bu durumu doktorunuza bildirmelisiniz. şayet balkılarınız devam ederse yeniden hat tedavisi olması gerekir.

Uzman hekim Kanal tedavisi ile kurtarılması mümkünse önce kurtarılma yoluna gidilmesi gerekiyor. En son çare olarak diş çekmi gestaltlmalıdır.

mirak Tamam hocam bugun tekrardan doktora gittim durumu bahsetim diger o lenf bezimin.dugu sag tarftaki disin onceden kanal tedavisi yapilmis sonrasında dolgsu dusmusdu muhtemelen.ondan.sisdi bu sol taraftaki disimdede yeniden ayni zir cene kanal tedavisi olmasi gereke..bi dis vardi zamaninda yaptirmadim zaten ortasi uçuk curumuro agri yapip sismesine muhtemelen neden olusancaj ben.

Kompetan doktor Dileyiş ederim geçmiş olsun.. Dertlarınız oluşursa doktorunuza sormaya ve burada sormaktan çekinmeyiniz.

Apseli bölgenin etkisi diş apsesi terapi edilene derece sürer. Bu sürede diş ve kemikler erimeye devam edecektir. Otama edilmez ve tedaviye geç lafınırsa diş kaybedilebilir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Greatest Kılavuzu dis eti kanamasi neden olur için”

Leave a Reply

Gravatar